Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej

O firmie | Misja i cele

REWERSIS Sp z o.o. powstała na początku 2012 roku we Wrocławiu, mieście będącym inkubatorem przedsiębiorczości na rynku usług finansowych. REWERSIS jest kolejną firmą, której ambicją jest podtrzymanie wspaniałych tradycji udanych inicjatyw gospodarczych Wrocławia. Założycielami  są: Bogdan Frąckiewicz, Stanisław Wlazło i Dariusz Zalewski. Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyli w renomowanych firmach branży finansowej zarówno w Polsce jak i w USA. Podstawowym profilem działalności Spółki jest obrót złotem i platyną dewizową oraz srebrem. Ponadto REWERSIS oferuje usługi związane z przechowywaniem metali szlachetnych oraz sprzedaż sejfów i skrytek sejfowych.

REWERSIS jest Spółką zbudowaną na solidnych fundamentach profesjonalizmu, kompetencji i doświadczenia oraz posiadającą odpowiednie zabezpieczenie kapitałowe.

Nasza misja: W złocie przenosimy wartość pieniędzy w przyszłość.

Nasze wartości

Rzetelność – prowadzimy biznes oparty na zasadach kupieckiej rzetelności.

Doświadczenie – korzystamy z bogatego doświadczenia założycieli Spółki i przenosimy go na grunt rzetelnej obsługi naszych klientów oraz współpracy z naszymi pracownikami i partnerami.

Profesjonalizm – stosujemy najlepsze standardy obsługi klienta. Wdrażamy rozwiązania, które służą naszym klientom i są zgodne z Ich oczekiwaniami.

Partnerzy
Auch Studio Emporium Group Visal Auch Studio Emporium Group Visal